європейські стандарти взаємовідносин з партнерами

Про компанію

Компанія «Меблевий майстер» була створена в 2002 році. Основним напрямком її діяльності є оптова та роздрібна торгівля фурнітурою для м’яких і корпусних меблів, виготовлення корпусних меблів за індивідуальним замовленням клієнта.

Утримуючи сильні позиції на ринку вже більше 8 років. Колектив компанії добре розуміє, що для реалізації великого потенціалу потрібні спільні зусилля і взаємовигідне співробітництво всіх учасників процесу виробництва та збуту меблів: виробників, спеціалізованих оптових і роздрібних мереж збуту і меблевих салонів.

Таким чином компанія «Меблевий майстер» постійно сприяє розвитку галузі, коригуючи свою сервісну політику. Еталоном для підприємства є європейська модель взаємовідносин з партнерами, що спрямована на детальне вивчення потреб клієнтів щодо закупівлі комплектуючих і фурнітури, а так само збуту готової продукції, підвищення кваліфікації персоналу, проектування нових зразків меблів. Така модель співпраці допомагає компанії знаходити оптимальні способи вирішення завдань в кожній ситуації. Так, «Меблевий майстер» пропонує комплексні сервісні послуги: професійні консультації, безкоштовна доставка, своєчасні поставки та повідомлення про зміну асортименту, виконання гарантійних зобов’язань.

Щоб забезпечити якісне обслуговування клієнтів, «Меблевий майстер» працює з максимальною віддачею, впроваджуючи особисту відповідальність кожного співробітника. За успішне функціонування кожного з напрямків діяльності підприємства відповідають висококваліфіковані керівники. При необхідності клієнт може безпосередньо поспілкуватися з одним з них.

Відеоекскурсію по компанії «Меблевий Майстер»

Україна, м. Черкаси, вул. Смілянська 140
Тел./факс: (0472) 555-340, e-mail: sale@mm.ck.ua
Меблевий Майстер © 2019. Всі права захищені